Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Międzyrzec Podlaski

Poradnik Klienta

Depilacja laserowa – nowy system na swobodne ciało!

Depilacja laserowa Łęczna

Ładne i zadbane ciało we tym świecie stanowi samym z ważnych wyznaczników piękna. Na uporczywym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w momencie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz bardziej rozległych obszarów ciała. Chcąc jak dobrze zapoznawać się na plaży, warto przed urlopem udać się na brak laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy leczenia niechcianego owłosienia idą na osiągnięcie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te braki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe i przez to niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, i przy tym cieszyć się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na brak laserowego usuwania owłosienia, wygodny w atrakcyjnych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Łęczna

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest robiona przy zachowaniu nowego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Pokazuje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i zawierają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc akcesorium do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zapobiega produkowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz dużo tania istnieje i depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich części ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do stworzenia laserowej epilacji jest nie tylko chęć posiadania gładkiej roli w punktach estetycznych. Ta technika medyczna jest poświęcona oraz dla pacjentów, którzy pozostają na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest sposobem nie tylko efektywnym, lecz także bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze drogi i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja zapewne być budowana u chorych z wszystkim typem cery oraz typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania korzystnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zasięgu zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
skłonność do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do stworzenia laseroterapii posiada także wielka lub świeża opalenizna. Zarówno przed, jak i po zabiegu, chwali się unikanie ekspozycji na ciepło oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a też stosowanie fotoprotekcji w istoty kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Łęczna

Zabieg laseroterapii nie godzi się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do bliskich naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w strukturze delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się utrzymywać do paru dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Łęczna

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o