FIFA 19,

FIFA 19

Poradnik Klienta

Liga Europy i Liga Mistrzów już za niedługo w FIFA 19! Jak wyjawił holenderski komentator w FIFA 19 pojawią się Liga Mistrzów oraz Liga Europy!

FIFA 19

FIFA 19 – jak wiadomo jest to gra komputerowa, której tematyką jest piłka nożna. Wydawana jest corocznie z coraz to nowszymi udogodnieniami! Można grać w nią nieprzerwanie już od 1994 roku!

Jednak najnowsza FIFA 19 dopiero zaskoczy wszystkich graczy, dla których piłka nożna jest najważniejszym sportem!

Grając w taką grę możemy czuć się jakbyśmy naprawdę byli na różnych stadionach świata oraz widzieli na żywo mecz piłki nożnej! Emocje towarzyszące podczas grania w tą grę są naprawdę niesamowite! Często można odczuwać wrażenie, że dany mecz przeżywa się naprawdę oraz widzi prawdziwych zawodników!

 

Z tego co dowiedzieliśmy się ostatnio od sławnego holenderskiego komentatora Evert’a ten Napel (bierze on udział w nagraniach komentarzy do tej gry) w najnowszej FIFA 19 można będzie dołączyć do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy!

Jest to ogromne zaskoczenie dla fanów tejże gry, ponieważ dotychczas nie było takiej możliwości w grze FIFA! Co prawda rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi europy funkcjonowały w tej grze, jednak zawsze nie miały one oficjalnej nazwy.

Jednak ta informacja nie została jeszcze do końca potwierdzona, ale z naszych źródeł wynika, że jest to tylko kwestia czasu.

Jest to możliwe dlatego, że firma Konami oraz organizacja UEFA nie przedłużają dalszej umowy.

Jak mówi holenderski komentator:

„Przesz 6-7 dni w roku nagrywam wraz z Yourim Mulderem nowe kwestie dla gry w studiu w Utrechcie. Edycja 2019 jest jeszcze lepsza, bo dodali do niej Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Już prawie skończyłem nagrania, które następnie zostaną przesłane do testów.”

Jak się dowiedzieliśmy nowa płyta z grą ma trafić do sklepów dopiero w październiku 2019 roku!

Co ciekawe, w tym roku Konami zmieniło plan wydawniczy – Pro Evolution Soccer 2019 nie pojawi się we wrześniu, jak edycja 2018, lecz pod koniec sierpnia!

Wszyscy fani czekają niecierpliwie i kto wie? Może to będzie jedno z najlepszych wydań gry FIFA z jakim spotykaliśmy się do tej pory?

A wy co myślicie o tym? Podzielcie się swomi opiniami z nami w komentarzu!
Artykuł powstał dzięki portalowi warcraft

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments