Finbo Police

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w jaki rodzaj pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację finansową? Przeczytaj produkt a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują swoich użytkowników.

Finbo Barwice

Rynek pożyczek pozabankowych ciągle się rozwija. Zaś nie chodzi tu tylko o cenę umów i skalę działalności. Spółki z branży dokonują jeszcze dużo powszechnych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do panu i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz umowę na udostępnienie firmie znacznie ciekawszych informacji.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli robi Ci się, że sprawdzenia zatrzymują się tylko do ostatnich rejestrów – istniejesz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej nazywają się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi ogromna szansa, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej wzrost.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w firmie Finbo Barwice , wyrażasz umowę na udostępnienie Twoich danych do 34 zewnętrznych podmiotów (w tym do bezpośredniej konkurencji firmy). Finbo Barwice otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w współczesnych podmiotach, którymi danymi się posługiwałeś i ewentualnie spłaciłeś ją na moment. Firmy podnoszą argument, że jest ostatnie potrzebne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak pozyskanie takich informacji udziela te szerokie pole do prac analitycznej.
Nowe systemy weryfikacji

Od 2012 roku klienci są okazję podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości jest w obecnym faktu przelew weryfikacyjny. Dzięki temu marki pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Zawsze to rozwiązanie ma jeszcze nasze wady. Grupę klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje niewiele czasu – i następnie klient może się rozmyślić.

Dlatego stworzono różne systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użyciem tych aplikacji nie musisz działać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do własnej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Stosując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie wiedze powiązane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć nie jesteś pieniądze, kto jest Twoim właścicielem a ile umieszczasz na miesięczne utrzymanie. To bardzo ważne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, lecz oraz będzie mógł spokojnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Barwice

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments