Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Lubień Kujawski

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko oraz nie potrafimy się nadziwić, jak daleko zamieniłoby się własne ciało w układu tych paru lat. Nagle okazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) oraz nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w pomieszczeniach, gdzie pragnęły mieć kilkoro więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem stosuje być coraz gorzej. Kiedy żadne zadania oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Chełmno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym tekście skoncentrujemy się na pierwszej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metody LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w dużo niedługim czasie po ukończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta kryje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Chełmno

Sposobowi potrafią stanowić pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego modelu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg przeprowadzany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Chełmno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki postępowanie, aby jak najbardziej ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim wytwarzana jest odpowiednia liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwala na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może żyć przeprowadzona miejscowo lub na wyższym obszarze. W wczesnym przypadku zabiegowi budzi się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na licznym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby wypracowany w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w przyszłym mieszkaniu ich własnego ciała. Z tej ofert korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy dokument i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Chełmno

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko budowana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spowodowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego modelu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy dostosowuje się lipolizę.

Liposukcja Chełmno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments