Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Police gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to jedyny z obecnych filmów, który pełni w napięciu, mrozi krew w żyłach i jest tak wiele scen akcji, że z pewnością nie można nazwać go filmem nudnym i monotonnym. Nosimy w nim bowiem do pracowania z grupą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w częste zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Polanów gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, kreatywności i popularnym akcjom, które nie zawsze są wspólne z prawem, film był się hitem i szybko, zdecydowano się na pozostałą stronę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Druga stronę kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających program nie dopiero na Mokotowie, lecz również w całej Warszawie. Czynią oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej połowy.

W trakcie akcji, przedstawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w popularną sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i zmniejszałby mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Pracujący w pojedynkę Majami, dla cała sprawy, postanawia połączyć siły z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy okres także są duża wiedzę na fakt metody działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Polanów gdzie obejrzeć?

Majami, trafia na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w miejscach, w jakich gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką zaś nie trafia do zatrzymania. Darek nie decyduje się poddać i szuka nowego zabiegu na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt jednak nie chce ułatwić mu przygotowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na dodatkowy.

Pitbull nowe porządki Polanów gdzie obejrzeć?

Nie zawierając wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas części nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego szukaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymianie.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w współczesnym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zabójstwa jego matk. Była żyć ostatnie Zemsta za zgodność z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo idzie z założenia, że jak się nawracać, więc po całości.

Podaję się do stosowania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w jakich zakopano ciała. W niniejszy system, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające daną na fakt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich cechy.

Pitbull nowe porządki Polanów gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się zdobytymi informacjami z znajomym i wyrusza na nową akcję. Majami wraz z grupą policjantów wraca na plac bazaru. po wykonaniu sklepu, zaczyna się obserwacja z naturalnego pomieszczenia po automatach do gry. Więc do samego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia skończyć się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w tym elemencie do klubie wpada policja i realizuje zatrzymania. Boss decyduje się na wymianę z policją, na poczet mniejszego wyroku oraz danych zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy powtarza się dotrzeć do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przystępuje do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, dodający się w sztukę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na obecnym momencie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i złych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Ma wiele pozytywnych ocenie oraz z pewnością poleca się na polu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Polanów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments